Važení zákaznící z důvodu že přepravce ČESKÁ POŠTA nestíhá doručovat může se stát že bude mít vaše zásilka mírné zpoždění za tento fakt se omlouváme. Jedná se oproti standartu cca 2dny.

Hledač klíčů

Kód: 10020
Garance do vánoc - objednávka do 18.12
99 Kč
Skladem - Garance

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stává se vám často, že nemůžete najít klíče? Máme pro vás řešení. OkKey hledač klíčů je tu v nabídce BigBuy! Díky svému diskrétnímu a jednoduchému designu vám pomůže zachovat chladnou hlavu, když zjistíte, že už potřebujete jít a nemůžete si vzpomenout, kam jste dali klíče. Klasická situace.

OkKey přívěsek na hledání klíčů se aktivuje zapískáním. Tím se spustí OkKey a začne vydávat zvuk, který vám usnadní hledání. Píp, píp, píp, klíče, tady klíče! Navíc používá červené světelný signál, což usnadňuje hledání ve tmě. OkKey má tlačítko, díky němuž si můžete světýlkem posvítit, když odemykáte ve tmě.

Hledač klíčů je nejen zajímavý a praktický, ale je to také prima tip na dárek. Jistě vás napadá pár lidí, kteří by hledač klíčů ocenili.

Už žádné scény kvůli ztraceným klíčům! Zbavte se jednou provždy těchto starostí a objednejte si tento přívěsek, díky němuž už své klíče nebude muset dlouze hledat!

  • Bílá barva s šedými kovovými detaily
  • Přibližný rozměr: 3 x 5 x 1 cm
  • Napájení: CR2016 baterie (je součástí produktu)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: