Važení zákaznící z důvodu že přepravce ČESKÁ POŠTA nestíhá doručovat může se stát že bude mít vaše zásilka mírné zpoždění za tento fakt se omlouváme. Jedná se oproti standartu cca 2dny.

Garance dodání do vánoc

Garance dodání do Vánoc

Objednáváte zboží, které potřebujete do Vánoc? Při splnění níže uvedených podmínek vám dodání pod stromeček garan­tujeme.

Jak jistě víte, dopravci se v dnešní době potýkají s nedostatkem personálu. Jejich aktuální situaci s nimi konzultujeme a průběžně upravujeme dodací doby. Uděláme vše pro to, abychom vaši zásilku doručili včas, ale přesto, nenechávejte prosím objednávky na poslední chvíli. Abychom mohli garantovat doručení objednávek uskutečněných i těsně před Vánoci, vozíme do vybraných měst zásilky vlastní dopravou.

Dopravci: Česká pošta, DPD, Zásilkovna

Zvolíte-li externího dopravce, abyste zásilku dostali bezpečně ještě před Vánoci, doporučujeme objednat zboží v níže uvedených termínech.

Dopravce  Poslední garantovaná objednávka - platba kartou nebo dobírka
Česká pošta 15.12. 12:00 - Bohužel velké problémy s doručením včas
Zásilkovna 18.12. 12:00 - Doporučujeme
DPD 18.12. 12:00 - Doporučujeme

 

Dopravce  Poslední garantovaná objednávka - platba Převodem
Česká pošta 15.12. 12:00 (musí být uhrazena) 
Zásilkovna 18.12. 12:00 (musí být uhrazena)
DPD 18.12. 12:00 (musí být uhrazena)

Pozdější objednávky mohou být doručeny také včas, ale roste riziko, že je pro účely dárku pod stromeček nezabalíte. Aktuální doručitelnost do 24 hodin je okolo 85%, do 48 hodin pak 97%.